Półkolonie dzień czwarty

Piątek był ostatnim dniem półkolonii , tradycyjne zaczęliśmy go jednostką treningową.
Później przyszedł czas na śniadanie i zabawy "Ence Pence" , gdzie odbył się mecz finałowy Turnieju "Fifa xbox" pomiędzy Mateuszem a Maksem. Po zaciętym pojedynku zwyciężył Maks Michalski , w nagrodę otrzymał darmowe wejście do zabaw "Ence Pence" , ufundowane przez właścicieli oraz grę FIFA 2014.
Po zabawie udaliśmy się na obiad , a po nim na dzieci czekała niespodzianka , spotkanie z zawodnikiem pierwszego zespołu Damianem Węglarzem , który opowiadał o tym jak zostać zawodowym piłkarzem. Każdy z zawodników otrzymał również z rąk naszego gościa drobny upominek na zakończenie półkolonii.
Następnie udaliśmy się do szatni pierwszego zespołu , gdzie mogliśmy zobaczyć od "kuchni" gdzie piłkarze pierwszego zespołu przygotowują się do treningu. Naszym przewodnikiem był Szymon Lewicki , najlepszy strzelec zespołu.
Mieliśmy także okazje spotkać się z trenerem pierwszego zespołu Panem Zbigniewem Smółką.
Ostatnią typowo piłkarską atrakcja półkolonii był mecz pomiędzy rocznikami 2006 a 2007 , który przyniósł wiele emocji. Po bardzo wyrównanym meczu padł wynik 5:5 , a w wrzutach karnych wygrał Rocznik 2006. Nie wynik był jednak najważniejszy lecz dobra zabawa i zaangażowanie które towarzyszyło zawodniką podczas meczu jak i całej półkolonii.

Ferie zakończyliśmy kuligiem i ogniskiem z pieczeniem kiełbasek w Myślęcinku.
Zdrowi , uśmiechnięci i szczęśliwi zakończyliśmy półkolonie. Nie były by one możliwe gdyby nie życzliwość oraz pomoc wielu osób.
Szczególne podziękowania kierujemy do :
KLUBU
LPKIW W MYŚLĘCINKU ,
WŁAŚCICIELĄ SALI ZABAW " ENCE PENCE"
KOORYDYNATOROWI DS. ORGANIZACJI TOMASZOWI RODE
PANI MARLENIE BAUMGARD

Czas na dwudniowy odpoczynek :)
W poniedziałek kolejne emocje - TURNIEJ NOWOROCZNY W BIAŁYCH BŁOTACH !

Powiązana galeria: