Liga Małego Piłkarza 2015 1 kolejka.

Liga Małego Piłkarza PDF

W najbliższą niedziele 13 września rozpoczynamy udział w „Lidze małego piłkarza” organizowanej przez Klub Gwiazda Bydgoszcz. Przez 7 tygodni rywalizować będziemy w soboty lub niedziele na boiskach Gwiazdy. W każdy weekend rozegramy po dwa mecze.

Powołani są wszyscy zawodnicy , podzieleni zostaną na dwa zespoły WKS Zawisza – najbardziej wyróżniający się zawodnicy , WKS Zawisza II – pozostali zawodnicy plus najbardziej wyróżniający z Rocznika 2008. Składy zespołów mogą ulec zmianie w ciągu ligi w zależności od zaangażowania i postępów chłopców podczas treningów.

Koszt uczestnictwa w lidze wynosi 30 zł od osoby. Pieniądze można przynosić po każdym treningu lub podczas Ligi . Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną oraz medal dla każdego z uczestników.

Uczestnicy ligi ;

1. Chemik

2. Gwiazda

3. WKS Zawisza

4. WKS Zawisza II

5. Wisełka Fordon

6. Victoria Koronowo

W niedziele mecze zaczynamy o godz. 8:00

Zbiorka godz.7:30 , obok szatni na obiektach Gwiazdy , ulica Bronikowskiego 45.

Zawodnicy zabierają : wodę , ochraniacze , getry , obuwie piłkarskie , zawodnicy WKS Zawisza niebiesko-czarne stroje treningowe , zawodnicy WKS Zawisza II stroje otrzymają na miejscu.

W tym tygodniu w zespole WKS Zawisza zagrają : Mikołaj Nagorzycki ,

Michał Engel , Michał Heigelmann , Olivier Zawiłkowski , Mateusz Kiciński , Marcel Stalkowski , Marcel Kutowski , Sebastian Jagodziński , Alan Miksa

Pozostali zawodnicy zagrają w Zespole WKS Zawisza II

W razie nieobecności syna na lidze proszę o informacje.