Deichmann 2016
W tegorocznym Turnieju Deichmann nasz Rocznik będzie reprezentowany przez dwa kraje JAPONIĘ i AUSTRALIĘ.
Pierwszy wymieniony kraj wystąpi w grupie zaawansowanej ( 8 najsilniejszych ekip w rocznik 2007 ) , drugi w grupie średnio zaawansowanej. Poniżej podział na zespoły.
-------
Dorian John
Oskar Barczewski
Jakub Łuczak
WARUNKAMI UCZESTNICTWA W TURNIEJU SĄ :
1) Wypełnienie karty indywidualnego uczestnictwa w Turnieju i oddanie jej na treningu do 23.03.2016
2) Opłata wpisowego wynosi 100 złotych od zawodnika.
.
Wpłat należy dokonywać do dnia 25 marca 2016 roku na konto organizatora Turnieju: 12 1050 1575 1000 0090 6080 8426 ING oddział we Wrocławiu Stowarzyszenie Kochamy Sport Wpisując w tytuł przelewu: miasto, kategorię wiekową, nazwę klubu (w przypadku zgłoszenia indywidualnego imię i nazwisko dziecka), nazwę reprezentacji przydzieloną przez organizatora rozgrywek.
Organizator wystawia fakturę tylko na wyraźną prośbę wpłacającego. Prośby należy kierować na adresfaktury@kochamsport.pl.